Karabük’ten Eğitime Destek
Şubemiz, Şube Kurucusu ve Danışma Kurulu Başkanı Eczacı Hikmet ŞEYHOĞLU’nun katılımı ile Yenice İlçesi Şirinköy İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etmiş ve Safranbolu’lu işadamı Sayın Şefik DİZDAR’ın (LC Waikiki firması) öğrencilerimize gönderdiği hediyelerİ dağıtmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemizden Merhum Genel Başkanımız Adına Fidan Bağışı
Çok değerli Genel Başkanımız Birsen ELDEM anısına, Ülkemizin daha yeşil olması için fidanlar bağışladık. Saygı, sevgi ve rahmetle…
TYSD Karabük Şubesi Genel Kurulu
50. Olağan Genel Kurulumuzu dostlarımızın, üyelerimizin, bağışçılarımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Güven ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
TYSD Karabük Şubemize Anlamlı Ziyaret
Valimizin eşleri Özlem Gürel, Jandarma Komutanımızın eşi Devrim Gümüş ve Vali Yardımcımızın eşi Caner Gürel’in Şubemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 26.05.2022