TYSD Karabük Şubemizin Unutulmaz Başkanı
Şubemizin unutulmaz Başkanı, duayenimiz, Karabük şehrinin simgesi,
Cumhuriyet’imizin aydın kadınlarından Sevgili HİKMET ŞEYHOĞLU’na Türk Eczacılar Birliğinin 60. Kuruluş yılı münasebetiyle, meslekte 72. yılını doldurması ve eczacılığa katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN tarafından şükran plaketi sunuldu.
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemiz LCWAIKIKI Ortaklığı İle Çocuklarımıza Giysi Yardımında Bulundular
Bingöl / Solhan İlçesindeki 6 okulda 205 öğrenciye Şubemiz iş birliğiyle LCWAIKIKI Firmasından gönderilen giyimler öğrencilerimize ulaştı. TYSD AİLEMİZE, Şubemize her zaman her konuda destek olan hemşerimiz LCW ortağı, iş
TYSD Karabük Şubemiz Deprem Bölgelerimize Yardım İçin Konser Düzenlemiştir
Safranbolu Belediyesi ve TYSD Karabük Şubesi paydaşlığında Şef Sadık Hüner yönetiminde Safranbolu Belediyesi Türk Halk Müziği Korosunun depremden etkilenen illerimize özel 11 İLİMİZİN TÜRKÜLERİ konserimize iştirak eden, destek veren ve
TYSD Karabük Şubemiz 52. Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
52. Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, üyelerimize, katılan dostlarımıza teşekkür ederiz. Sağlıkla, başarılı çalışmalarla nicelerine. 24.01.2022