Karabük TYSD Kitap Kampanyası
Şubemiz Eskipazar-Karabük ve Karabük Cumhuriyet Ortaokulu na yaptırılan kütüphane için ve ilköğretim çocukları için kitap toplama kampanyası başlatmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemizin Genç Bağışçısının Oyuncak Desteği
Bu sene ilkokul birinci sınıfa başlayan K. Şentürk oyuncaklarının bir kısmını derneğimize getirdi… Biz de onun adına dağıtımını yapacağız… Bütün çocuklarımızın yolları açık, her şey gönüllerince olsun.
TYSD Karabük Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Cumhuriyetimizin 100, Derneğimizin 96. kuruluş yılı anısına gerçekleştirdiğimiz nezaket ziyaretlerinde MUSTAFA ŞAHİN Karabük vali yardımcısı, YASEMİN CANBAZ valilik sosyal vakıf md ve çok değerli büyüğümüz Derneğimizin bağışçısı ŞEFİK DİZDAR’a saygı
TYSD Karabük Şubemize Anlamlı Anlamlı Ziyaret
Karabük Valimiz Sn. Fuat Gürel, İl Özel kalem Müdürü Sn. Mustafa Cücü ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sn. Fikret Erdoğan’ a Şubemize gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.