TYSD Karabük Şubesinin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Derneğimizin 91. Kuruluş Yıl dönümünü üyelerimiz ve bağışçılarımız ile birlikte coşkuyla kutladık..
Diğer Yazılar
TYSD Karabük Şubemiz
2018 yılında aramızdan ayrılan, Cumhuriyet sevdalısı, TYSD camiasının unutulmaz Başkanlarından Sn. Hikmet ŞEYHOĞLU’nu bir kez daha rahmet, minnet ve özlemle anarız. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun… Sn. Şeyhoğlu Başkanımızdan
TYSD Karabük Şubesi Genel Kurulu
Karabük Şubemiz Genel Kurulunu gerçekleştirmiş ve yeni çalışma dönemi yönetim, denetim kurullarını seçmişlerdir. Kendilerine başarılar diliyoruz.
TYSD Karabük Şubemize Anlamlı Ziyaret
Valimizin eşleri Özlem Gürel, Jandarma Komutanımızın eşi Devrim Gümüş ve Vali Yardımcımızın eşi Caner Gürel’in Şubemize gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 26.05.2022