Kağıthane Şubesi Çocuklara Tiyatro
Şubemiz Şehit Hamza Ece İlköğretim okulunun 30 öğrencisini bugün “Alaattin’in Sihirli Lambası “oyununa götürdük. Çocuklarımızın gülen yüzü mutluluğumuzdur.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Kıyafet ve Kırtasiye Bağışı
Ağrı- Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerine mont, bot, fotokopi makinası, kitap, kırtasiye ve eşofman takımları gönderdik. Sağlıkla, güle güle kullanın sevgili çocuklar…
TYSD Kağıthane Şubemize Genç Bağışçımızdan Çevre Projesi Desteği
Yardım seven kızımız, genç bağışçımız Mehveş DRAMUR doğum günü hediyelerini bu sene de derneğimize yöneltti ve çevre projesi yapılmasını istedi. TEMA VAKFI ile imzaladığımız sözleşme ile Çanakkale-Gürece’de 2000 ağaç dikildi.
TYSD Kağıthane Şubemiz
Muş’un çok uzak bir köyüne ulaştık bu kez. Öğrencilerimiz utangaç, öğretmenimiz olması gerektiği gibi koruyucu . Ama yine de fotoğraflarımızı paylaşın sayfanızda diyerek bizlere gönderdi. 106 öğrencimize mont ve bot,