Kağıthane Şubemiz TYSD Pervin Zülfikari Özel Anaokulu’nu Hizmete Açtı
TYSD’nin 90. Kuruluş Yılını taçlandıran kalıcı eserimizi, Kağıthane Kaymakamı Sayın Hasan GÖÇ ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hasan ÇAKIR, İl – ilçe özel eğitim müdürleri ile ve üyelerimizin, dostlarımızın katılımıyla açtık.
TYSD PERVİN ZÜLFİKARİ ÖZEL EĞİTİM ANAOKULU ‘muzu özel çocuklarımıza, onların özel eğitimlerine armağan ettik.
Değerli bağışçımıza , emeği geçenlere teşekkürlerimiz sonsuz…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Öğrencilerimize Giysi Yardımı
Okulların açıldığı kısa dönemde; Diyarbakır- Mezrik Mezrası İlkokulu, Siirt- Yeşilkonak İlk ve Ortaokulu, Hakkari- Altınsu Köyü Atatürk Ortaokulu, Aksaray- Ortaköy Anadolu Lisesi öğrencilerine mont ve bot yolladık. Güle güle giysinler…
TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Aynı Boyunca Sürecek Gıda Yardımı
Alibeyköy-Güzeltepe mahallesi muhtarı Ulaş Fidan ile yaptığımız ortak çalışma ile; her hafta 10 yaşından küçük çocuğu olan ihtiyaç sahibi 40 aileye süt ve yumurta dağıtıyoruz. Ramazan boyunca sürecek dağıtımı elleriyle
TYSD Kağıthane Şubemizin Mont, Bot, Atkı ve Bere Yardımları
Şanlıurfa-Yıldırım Bayazıt İlkokulu’nun 30 öğrencisine, üşümeden kartopu oynayabilmeleri için mont-bot, atkı ve berelerini yolladık. Fotoğraflarını sayfamızda paylaşmamız için bize göndermişler. Sağlıkla, iyi günlerde kullanın sevgili çocuklar, sizleri seviyoruz…