Kadıköy Şubesi Bursiyerlerinin Ankara Ziyareti

Kadıköy Şubesi Bursiyerlerinin Ankara Ziyareti

Misafir hep güzel, hep keyifle ağırlanandır. Bizlerin bu günkü misafirleri de çok özeldi doğrusu.

KADIKÖY Şubesi Sevgili Arkadaşlarımız ve Şubemizin çok kıymetli ATATÜRK Eğitim burslu 75 öğrencisinden 40 ‘ı Ankara’da bizleri ziyaret ettiler.
ATA’mıza saygılarını sunduktan sonra TBMM’ni ziyaret eden öğrencilerimizi ve Şube arkadaşlarımızı Genel Merkezimizde ağırlamaktan çok mutlu olduk.
Misafirlerimizi TYSD GENÇ YARDIMSEVENLER’imiz karşıladı,ağırladı,arkadaşlarına NUTUK ve ufak hediyelerini keyifle verdiler, sohbet ettiler.
Teşekkür ederiz Sevgili Başkanımız Huriye ÖNCÜL ve Arkadaşlarımız… Teşekkür ederiz geleceğimizin teminatı Sevgili Gençlerimiz, Sizi Seviyoruz…

Diğer Yazılar

Kadıköy

Her Ay 90 Öğrencimize Burs Vermektedir

Anasınıfı açılışını gerçekleştiren şubemiz her ay 90 öğrencimize burs vermektedir. Bir çok öğrencimizin okul harçları, giysi ve kırtasiye eksikleri tamamlanarak, sınav giriş ücretleri de ödenmiştir.  

Kadıköy

TYSD Kadıköy Şubesi Genel Kurulu

Kadıköy Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.

Kadıköy

TYSD Kadıköy Şubemiz Semiha Şakir Çocuk Yuvasına 10 Adet Bisiklet Bağışında Bulunmuştur

3 Haziran Dünya Bisiklet Günü sebebiyle TYSD KADIKÖY ŞUBESİ olarak, Semiha Şakir Çocuk Yuvasına 10 adet bisiklet hediye ettik… Minik kalplere dokunmanın büyük mutluluğunu yaşadık. 03.06.2022