“Her Apartman İle Bir Üniversitesi Öğrencisi Okutuyoruz” Projesi
Şubemiz yeni çalışma dönemine yine çok güzel bir proje ile başladı. Polatlı’daki Apartmanların sakinlerini dilerlerse “öğrenci bursu vermeye “davet ediyorlar.
Emeği geçenlere ve destek olan dostlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubesinden ‘Umutlarımızı Fidanla Büyütelim’ Kampanyası
Şubemiz “Umutlarımızı Fidanlarımızla Büyütelim” kampanyası adıyla Sakarya Anıtı çevresine ağaçlandırma çalışması yapmıştır. İlçe Kaymakamı Sn. Mahmut Nedim TUNÇER, Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tuğgeneral Sn. Avni AYGUN, 58. Topçu Tugay
TYSD Polatlı Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayında deprem bölgesine yaptığımız giysi, battaniye, kefen, hijyen ve ihtiyaç malzemelerinin yanısıra 6 palet içme suyu gönderilmiş, Polatlı’ ya yerleşen 8 ailenin ihtiyaç duyduğu ev eşyaları temin edilip evleri
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimiz ve dostlarımızla, ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına Çanakkale-Gökçeada-Bozcaada-Asos-Ayvalık Kültür gezimizde birlikte idik. Hıdırellez’i Kaz Dağlarında sağlık, bereket, birlik ve beraberlik dileklerimizle kutladık. Destek ve katkıları için tüm dostlarımıza gönülden