H.Ü. Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcilerinin Derneğimizi Ziyareti
Değerli bağışcımız Sn. Nurgül EREN’in şehit evladı anısına Hacettepe Üniversitesinde Derneğimiz aracılığıyla yaptırdığı
” Şehit Cihan EREN Elektronik Sınav Merkezi ” hepimizin haklı gururu…Bu gün H.Ü Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcileri Derneğimizi ziyarete gelerek Bağışcımıza ve bizlere teşekkür ettiler.Gençlerimizi heyecanla konuk ettik , gönüllülüğü, yarınlarını konuştuk.
Her yıl binlerce öğrencinin yararlanacağı sınav merkezi , öğrencilerin başarıları CİHAN’ın anılarda hep yaşamasını sağlayacağı için mutluyuz…
Diğer Yazılar
92. Yıl Kutlama ve Ödül Törenimiz
92. Yıl Kutlama ve Ödül Törenimizde misafirlerimiz, dostlarımız, üyelerimizle beraber olduk. İnönü Vakfı Başkanı Özden TOKER, Özev Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Saime TOPTAN, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR, Altındağ Belediye
TYSD Genel Merkezi
Onurluyuz, gururluyuz… https://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/uskup-e-ataturk-heykeli-cok-yakisti-h147013.html
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz İstiklal Marşı’mızın Kabul Edilişinin 101. Yıldönümünü Kutlamaktadır
Aziz Türk Milleti’nin bağımsızlığına ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran İstiklal Marşı’mızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 101. yıldönümü kutlu olsun. 12.03.2022