90. Yıl Tanıtım Filmlerimiz
Genel Başkanımız 90. Yıl tanıtım filmlerimizi izledi ve büyük bir beğeni ile onayladı.
90. Yıl Kutlama komisyonumuzca ve Monitör Ajans tarafından hazırlanan belgeselimiz ve kısa filmimiz, Mehmet Aslantuğ ‘lu TV reklam filmlerimiz ve radyo spotlarımız en kısa sürede Şubelerimizin maillerine gönderilecek.
Bu gün Ankara’da Bilbordlara çıktık , Max FM radyoda spotumuz dönüyor.
Şubelerimiz gazetelere, bilbordlara çıkmaya başladılar, yer almak için bütün güçleri ile çalışıyorlar…
90 YIL GÖNÜLLERDE BİR KEZ DAHA YER BULMALI…
90 YILA EMEK VEREN HERKESE MİNNETTARIZ.
Türkiye Yardım Sevenler Derneğiyiz Biz,
Kalpten Kalbe Yoluz Biz…
Diğer Yazılar
Çanakkale Destanı’nın 104. Yılı…
Her dilin , dinin, ırkın aynı siperde , aynı amaçla çarpıştığı, bulursa ekmeğini bölüştüğü, aynı tastan üzüm hoşafını içtiği, düşman askerini bile sırtında taşıyıp iyileştirmeye çalıştığı, tüfeği bozuldu sanıp, parmağının
TYSD Genel Merkezimizin Giysi ve Gıda Kartı Yardımları
RAMAZAN AYI birlik, beraberlik, hoşgörü, paylaşma, bereket ve bolluk kavramlarının en yoğun duygularla yaşandığı, maneviyatı çok yüksek huzurlu ve hayırlı geçmesine duacı olduğumuz günlerdir. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda
TYSD Genel Merkezimizi Gençler Anlatıyor
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN Bu hafta sayfamız gençlerin, söz gençlerin, gelecek gençlerin. https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/149915907109464 18.05.2021