Didim’den Öğrencilere Destek
Şubemizin kış aylarında okullu öğrencilerine yardımda bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği sosyal yardım çalışmaları kapsamında 20 bin parça yeni giysi LCW firması tarafından bağışlanmış ve ihtiyaç sahibi okul öğrencilerine dağıtılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
En büyük bayramımız hepimize kutlu olsun, büyük Ata’mıza en derin sevgi, saygı ve minnetlerimizle. 29 Ekim CUMHURİYET BAYRAMI Kutlu Olsun. 30.10.2022
TYSD Didim Şubesi Genel Kurulu
Didim Şubemiz, Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Didim Şubesi arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
TYSD Didim Şubemizin Geleneksel Kermesi
Geleneksel Kermesimizin açılışını Didim Kaymakamımız Mehmet TÜRKÖZ , Belediye Başkanımız Deniz ATABAY ve dostlarımız ile beraberce yaptık. Destek ve emek veren her kese teşekkür ederiz…