TYSD Didim Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin, dostlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.
Bize güvenen, destek sağlayan herkese teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemizden “Bir Kitap da Benden Olsun Projesi”ne Katkı
AKBÜK NURULLAH KOCABIYIK İLKOKULU’nu ziyaret ettik ve “Bir Kitapta Benden Olsun Projesi”ne katkıda bulunduk.. Olağan Genel Kurulumuz’u 7 Ocak 2020 Saat 13 00 de Didim Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdik.
TYSD Didim Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Başöğretmen’imiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun TYSD ailesi olarak, içinde bulunduğumuz zor şartlara rağmen, el ele gönül gönüle tek yürek yardımlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz.
TYSD Didim Şubemizin Geleneksel Kermesi
Geleneksel Kermesimizin açılışını Didim Kaymakamımız Mehmet TÜRKÖZ , Belediye Başkanımız Deniz ATABAY ve dostlarımız ile beraberce yaptık. Destek ve emek veren her kese teşekkür ederiz…