Didim Giysi Yardımı
Didim Şubemiz Didim’deki okul öğrencilerine, rehabilitasyon merkezinde eğitim alan öğrencilere ile ilçede sığınmacı olarak yaşayan Suriyelilere giysi yardımında bulunmuştur. Şube başkanımız Deniz Baylan bağışçı firmanın katkılarıyla yine ihtiyaç sahibi öğrencilerin yanı sıra ilçede yaşayan sığınmacı Suriyelilere de giysi yardımında bulunduklarını bu süreçte 3500’ü yakın kişiye destek olduklarını bildirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubesinden Atatürk Köşesi
Şubemiz CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU ATATÜRK KÖŞESİ’ ni yaptırmıştır.” Atatürk Köşemiz Okulumuza, ATAMIZ, ÜLKEMİZ, GELECEĞİMİZ gençlerimize emanet…
TYSD Didim Şubemizin Medikal Maske Yardımları
İçinde bulunduğumuz salgın ortamında Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim müdürümüz ile birlikte çevre köy okullarımıza medikal maske dağıttık… Maskeleri temin eden TYSD Beyoğlu Şubemize ve bağışçı firmaya teşekkürlerimizle Maske, mesafe
TYSD Didim Şubemizden Depremzedelerimize Destek
Elazığ’da bulunan ihtiyaç sahibi depremzedeler için düzenlediğimiz toplantıdan elde ettiğimiz geliri Elazığ Şubemize gönderdik. Katılan tüm üye ve misafirlerimize destekleri için şükranlarımızı sunarız.