TYSD Didim Şubesinden Atatürk Köşesi
Şubemiz CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU ATATÜRK KÖŞESİ’ ni yaptırmıştır.”
Atatürk Köşemiz Okulumuza, ATAMIZ, ÜLKEMİZ, GELECEĞİMİZ gençlerimize emanet…
Diğer Yazılar
TYSD Didim Şubemizin Atamızı Anması ve Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Yüce Atamız’ı anma törenine katıldıktan sonra, Genel Merkezimiz ‘in desteğiyle temin ettiğimiz tabletleri, ihtiyacı olan öğrencilerimizi belirleyerek Okul Müdürümüze teslim ettik. Çocuklarımız sağlıklı, başarılı günlerde kullansınlar.
TYSD Didim Şubemizin Medikal Maske Yardımları
İçinde bulunduğumuz salgın ortamında Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim müdürümüz ile birlikte çevre köy okullarımıza medikal maske dağıttık… Maskeleri temin eden TYSD Beyoğlu Şubemize ve bağışçı firmaya teşekkürlerimizle Maske, mesafe
TYSD Didim Şubemiz Didim Devlet Hastanemize Tansiyon Aleti ve Ateş Ölçer Yardımında Bulunmuştur
Türkiye Yardım Sevenler Derneği DİDİM Şubesi olarak DİDİM Devlet Hastanemize Tansiyon Aleti ve Ateş Ölçer bağışımızı teslim ettik.. Sağlık dolu günler dileriz. 25.04.2022