Çoksev’den Tysd Beyoğlu Şubesine Ödül
ÇOKSEV Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği Başkanı Prof. Dr. Rejin Kebudi tarafından Tysd Beyoğlu Şube Başkanı Saadet Suyolcuogluna 29 ekim gecesi verilen plaket..
Diğer Yazılar
Beyoğlu Türkiye Bilişim Derneği İşbirliği
Şubemiz, Türkiye Bilişim Derneğinde Derneğimizin tanıtımı toplantısı düzenlemiş ve aynı gün Engelliler Derneğine de on adet normal, bir adet de akülü iskemle bağışı yapmıştır.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Hatay’da yaşayan babası vefat etmiş, annesi ve beş kardeşiyle yaşayan Üniversite öğrencisi kızımıza tablet armağan ettik, ailesine maddi destek ve erzak yardımında bulunduk. Kızımıza başarılar diliyoruz.
TYSD Beyoğlu Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı İçin Yemeklerini Hazırlamıştır
TYSD Beyoğlu Şubesi olarak, Eskişehir Şubesinin önerisi, Genel Merkezin onayı ile hazırlık çalışmalarına başlanan yemek kitabı için Osmanlı döneminin iki önemli yemeği Hünkar beğendi ve Zeytinyağlı dolmanın yapılış şekli ve