Bayındır’dan Kızılcaova Köy Okuluna Yardım
Şubemiz, ilçemizde bulunan “Kızılcaova Köyü İlköğretim Okulu’nun” soba ve perde ihtiyacını temin etmiştir
Diğer Yazılar
TYSD Bayındır Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
yıl yemek kitabımız için yöresel yemek tariflerimizi orijinal görselleriyle birlikte Eskişehir Şubemize ulaştırdık. Emek veren herkese teşekkürlerimizle. 15.12.2022
TYSD Bayındır Şubemizin Burslu Öğrencisi Sevgili Yaşar’ın Yeni Kitabı Çıktı
Öğrencilerimizin hepsini çok seviyor, ayrı ayrı gurur duyuyoruz. Sevgili Yaşar YILMAZKARABULUT da onlardan bir tanesi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi. Başarılı, çalışkan aynı zamanda da yazar.
TYSD Bayındır Şubesi İftar Yemeği
Şubemiz Burslu öğrenciler için geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini Belediye Hangar düğün salonunda gerçekleştirmiştir. Açılış konuşmasında yardımlaşmanın öneminden ve ramazanda yardımlaşmanın kıymetinden bahseden başkanımız Kadriye MACİT bütün gönül dostlarımıza hayırlı