Bartın Öğrencilere Giyecek Yardımı
Şubemiz LC Waikiki firmasının katkıları ile 250 ilköğretim öğrencisini giydirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutlamaktadır
Bartın Şubesi olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü ve 94. Kuruluş yıldönümümüzü kutlamak için üye ve bağışçılarımızla yemekli bir toplantıda bir araya geldik. Bartın Belediye Başkanımız Sn. Cemal AKIN’ı
TYSD Bartın Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Etkinlik Düzenlemiştir
TYSD Bartın Şubesi olarak Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına üye ve bağışçılarımızla birlikte Boğaz Mevkii İmamın Yeri’nde yemek düzenledik… Katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. 17.11.2022
TYSD Bartın Şubemizin 8 Mart Kutlaması
TBMM’nin en genç üyesi Bartın milletvekili Sn. Aysu Bankoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar gününde derneğimizi ziyaret ederek bizleri memnun etmiştir… Tüm kadınlarımızı gönülden kutlarız…