Bartın Kütüphane Bağışı
Şubemiz tarafından Vali Tevfik BAŞAKAR İlköğretim Okulu’na kütüphane yaptırılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Bartın Şubemizin Tiyatro Etkinliği
Bartın Tiyatrosunun katkıları ile düzenlediğimiz etkinliğimize katılan dostlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Bartın Şubemiz Anaokulu Projemiz için Ankara Kültürel Gezisi Düzenlemiştir
Hatay-Antakya-Kuzeytepe’de yapılacak olan ATATÜRK Ana Okulumuza sembolik tuğla koymak amacıyla düzenlediğimiz Ankara Gezimizde; ANITKABİR, TBMM, Pembe Köşk, Anne Müzesi ve Devlet Klasik Türk Müziği değerli sanatçımız Bartınlı Neşe Dursun konserine
TYSD Bartın Şubemiz
Olağan Genel Kurulumuzu üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. 92. yılımızın Genel Merkezimiz ve tüm Şubelerimize bereket ve başarı getirmesi dileklerimizle.. Geliri burslu öğrencilerimize aktarılmak üzere,yeni çalışma dönemimizin ilk yemeğini üye ve dostlarımızın