Bakırköy’ün Kütüphane Açılışı
Şubemiz Yönetim Kurulu üyesi Sayın Melek Gürer’in katkılarıyla Florya Aybars Ak Ortaokulu’na kütüphane ve okuma salonu kazandırmıştır. Gerek Sayın Kaymakamımızın elinden alınan ödül; gerekse okul yönetimi ve velilerden aldıkları övgüler şüphesiz şubemizi yeni projeler için yüreklendirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Bakırköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Gençlerimizle Buluştu
Bugün Derneğimizde pandemi şartlarına uyarak bursiyer öğrencilerimizi misafir ettik. PAMES AYAKKABICILIK tarafından öğrencilerimize gönderilen ayakkabıların dağıtımını gerçekleştirdik. Sn. Emre KALYONCU ’ya vesile olduğu için sonsuz teşekkürler. Yanımızda olan tüm destekçilerimizle
TYSD Bakırköy Şubemiz Dünya Engelliler Gününde Engelleri Kaldırmıştır
Dünya Engelliler Günün’ de engelleri kaldırdık ve Yönetim Kurulu olarak, bir aylık çalışmamız sonunda Ayşe’nin yüreğine dokunduk. Belediye Başkan yardımcımız Sn. Cavit Ganiç’in katılımıyla BMA Akademisi Başkanı Sn. Faruk Salgar
TYSD Bakırköy Şubemiz 15 İhtiyaçlı Ailemize Gıda Yardımı Yapmıştır
Bugün 15 ihtiyaç sahibi ailemize bağışçılarımız Sn. Ayşe Civas, Sn. Selmin Özadam ve Sn. Sena Yılancıoğlunun bağışları ile kahvaltı ve gıda paketlerini Migros Sanal Market aracılığıyla ulaştırdık. Afiyetle tüketilsin, bağışçılarımızın