Aydın Üniversitesi İşbirliğinde Düzenlediğimiz “5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü Paneli“
Aydın Üniversitesi işbirliğinde her yıl düzenlediğimiz “ 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü Paneli “ nde gençlerimizle buluştuk. Çeşitli gönüllü merkezlerinden katılan panelistler ve Şube Başkanımız Türkan ALPER öğrencilerimize gönüllü olmayı ve 91 yılı geride bırakmak üzere olan TYSD’ni anlattılar…
Bizi her yıl misafir eden, destek olan Aydın Üniversitesi ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
Bakırköy Şubemiz 4 Adet Anasınıfı ve 1 Tane de Gezici Anasınıfı Otobüsü Projelendirdi
Şubemiz 2’si engelli olmak üzere 4 adet anasınıfı ve 1 tane de gezici Anasınıfı otobüsü donatımı yaparak projemize katılmıştır.
TYSD Bakırköy Şubemiz Öğrencilerimizle Buluşmuştur
Belediyemiz bünyesinde bulunan Türkan Saylan Kız Öğrenci Yurdu ve Belediyemiz Misafirhanesindeki 130 kız öğrencimize döner menülü yemek hazırlatarak birlikte yemek yemek ve sohbet etmek için ziyarete gittik. Belediye Başkan Yardımcımız
TYSD Bakırköy Şubemize Yapılan Anlamlı Bağış
Siirt Eruh ATATÜRK İlkokulu bize ulaşarak 100 öğrencileri için 8’er kitaplık okuma seti talep etmişti… Bağışçımız Sn. Ercan SİRE CUMHURİYETİN 100. yılında 100 çocuğumuza kitap setlerini armağan etti. En derin