Avcılarda Yaptırılan TYSD Atatürk Kız Öğrenci Yurdumuzun Eskiyen Eşyaları Şubemizce Yenilendi
1998 yılında İstanbul şubelerimizce, Avcılarda yaptırılan T.Y.S.D Atatürk Kız Öğrenci Yurdumuzun eskiyen eşyaları şubemizce yenilenerek, kızlarımız için dinlenme salonu hazırlanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemize Tablet Yardımı
Yolları Graz Üniversitesinde kesişen bir grup arkadaş, eşi öğretmen olarak Maltepe Gülsuyu İlkokulu’nda görev yapan arkadaşlarının önderliğinde güçlerini bir araya getirdiler… .Avusturya lisesi mezunları 5 tablet, Rusya Beko’da çalışan bir
TYSD İstanbul Şubemizin Çevrimiçi Toplantısı
Salgın sebebiyle binamızda bir araya gelemesek de olağan yönetim toplantılarımızı çevrimiçi olarak gerçekleştiriyoruz… Herhangi bir mağduriyet yaşamasınlar diye burslu öğrencilerimizin burslarını yatırmaya devam ediyoruz… Şişli Belediyesi, Beyoğlu Halıcıoğlu Mahalle Muhtarlığından
TYSD İstanbul Şubesi
91.Kuruluş yıldönümüzü Radison Blu Pera Otel ‘de bir öğle yemeği ile kutladık. Sarıyer ve Beşiktaş Şube Başkanlarımız, üyelerimiz , bağışçılarımız ve gönül dostlarımızla bu özel günümüzü paylaşmaktan onur duyduk.. Nice