Aliağa’nın Vefalı Destekçilerine Teşekkürü
Yıllardır desteğini şubemizden esirgemeyen kıymetli bağışçımız Dr. Armağan GÜLBOY’a teşekkür ziyaretinde bulunulmuş, kendisine ödülü takdim edilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Aliağa Şubesi Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Derneğimiz ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz için Tuzu Biberi Restoran’da bir araya geldi… Belediye Başkanımızın eşi Özlem Acar’a, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serap Cerrahoğlu’na, MHP İlçe Başkanı Nuray Hanım ve
TYSD Aliağa Şubemiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı, Minnet, Şükran ve Özlemle Anmaktadır
ATAMIZI sevgi, saygı, minnet ve hasretle andık… 11.11.2021
TYSD Aliağa Şubemiz Sisteskopi Aleti Bağışında Bulunmuştur
Aliağa Devlet Hastanesi Üroloji Bölümüne SİSTESKOPİ Aleti alınarak Başhekim Yalçın KOÇYİĞİT’e teslim edilmiştir. Hastalarımıza şifalar getirmesi dileklerimizle. 03.07.2024