TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları

TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları

* Öğrenci burslarımızı dağıttık.

*Pandemide, öğrencilerimiz eğitimlerini uzaktan sürdürmektedirler. Bilgisayarı olmayan öğrencilerimize bağışçılarımızındı desteği ile 3 adet yeni, 3 adet ikinci el bilgisayar hediye edilmiştir. Öğrencilerimize başarılar dileriz.

*Ramazan ayı dolayısıyla; ihtiyaç sahibi 120 aileye zekât yardımı, 13 aileye alışveriş çeki, 150 aileye de 1 kg kıyma, 1 kg tavuk ve 2 adet pidenin yer aldığı erzak poşetimizin dağıtımını, sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirdik.

*Ailelerimize ve öğrencilerimize bağış yapan dostlarımıza, huzur kasap yetkililerine, mahalle muhtarlarımıza, dağıtımda yardımcı olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Hep birlikte, sevdiklerimiz yanımızda, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice güzel bayramlar diliyoruz…

Diğer Yazılar

Polatlı

TYSD Polatlı Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenlediği Kültür Gezisi

Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz ve keyifle geçen KARS ERZURUM Gezimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…    

Polatlı

TYSD Polatlı Şubesinin Antik Ankara Kültür Gezisi

Gönül dostlarımız ile beraber, burslu öğrencilerimiz yararına, antik Ankara Kültür Gezisi düzenledik. Bizleri tarih bilgisi ile aydınlatan arkeolog ve sanat tarihi öğretmeni Dilek Güngen hanımefendi’ye sonsuz teşekkürlerimizle.. 23 Nisan Ulusal

Polatlı

TYSD Polatlı Şubesinden Giysi Yardımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından gönderilen 18 koli giysiyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.