TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları

TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları

* Öğrenci burslarımızı dağıttık.

*Pandemide, öğrencilerimiz eğitimlerini uzaktan sürdürmektedirler. Bilgisayarı olmayan öğrencilerimize bağışçılarımızındı desteği ile 3 adet yeni, 3 adet ikinci el bilgisayar hediye edilmiştir. Öğrencilerimize başarılar dileriz.

*Ramazan ayı dolayısıyla; ihtiyaç sahibi 120 aileye zekât yardımı, 13 aileye alışveriş çeki, 150 aileye de 1 kg kıyma, 1 kg tavuk ve 2 adet pidenin yer aldığı erzak poşetimizin dağıtımını, sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirdik.

*Ailelerimize ve öğrencilerimize bağış yapan dostlarımıza, huzur kasap yetkililerine, mahalle muhtarlarımıza, dağıtımda yardımcı olan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Hep birlikte, sevdiklerimiz yanımızda, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice güzel bayramlar diliyoruz…

Diğer Yazılar

Polatlı

TYSD Polatlı Şubesinden ‘Umutlarımızı Fidanla Büyütelim’ Kampanyası

Şubemiz “Umutlarımızı Fidanlarımızla Büyütelim” kampanyası adıyla Sakarya Anıtı çevresine ağaçlandırma çalışması yapmıştır. İlçe Kaymakamı Sn. Mahmut Nedim TUNÇER, Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tuğgeneral Sn. Avni AYGUN, 58. Topçu Tugay

Polatlı

TYSD Polatlı Şubemizin Kültür Gezisi

Öğrenci burslarına katkı için Sinop, Erfelek, Kastamonu Kültür Turu gerçekleştirdik… Tüm katılımcı dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız…

Polatlı

TYSD Polatlı Şubesinin “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” Kampanyası

Polatlı Şubemiz, Zafer Anıtımızın içerisinde “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” kampanyası ile Anneler Koruluğu oluşturmuştur. Etkinliğimize katılan Polatlı Kaymakamımız ve  Belediye Başkanımız, değerli eşleri bizleri onurlandırmıştır.