Kuruluşumuzun 92. Yılında ATAMIZA SAYGI, MİNNET ve ÖZLEMLERİMİZİ sunduk…

Kuruluşumuzun 92. Yılında ATAMIZA SAYGI, MİNNET ve ÖZLEMLERİMİZİ sunduk…

AZİZ ATAM,

1928 yılında sizin eşsiz öngörünüzle kurulan , bizzat tarafınızdan isimlendirilen Cumhuriyetimizin demokratik, laik kazanımları doğrultusunda çalışmalarına devam eden Türkiye Yardım Sevenler Derneği olarak manevi huzurunuzda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Yarınlarımızın teminatı ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimizin “ Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür “ gençler olarak yetişmesi için var gücümüzle çalıyoruz.

Emanetiniz olan cennet Vatanımızın varlığının ve mutluluğunun korunması için savaş, barış ve afette üstümüze düşen görevleri yerine getiriyoruz.

92.kuruluş yılımızda; Genel Merkezimiz, 133 Şubemiz ve yardımsevenler camiamız adına eşsiz hatıranız önünde en derin saygı, minnet ve özlem duygularımızla eğiliyoruz.

Ruhunuz şad olsun ATAM…

DİLEK BAYAZIT

TYSD Genel Başkanı

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD’NİN 90.Yıl Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Hazırlanan Radyo Spotlarından İlki

HAYATLARA DESTEK, HAYALLERE ORTAK OLUN … Türkiye Yardım Sevenler Derneğiyiz Biz, Kalpten Kalbe Yoluz Biz… 90. Kutlama Yılımızın Radyo Spotlarının ilki… Mehmet & Can ASLANTUĞ ‘ların sesinden… https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/2382043641821191/  

Haberler

TYSD Genel Merkezi

Çok değerli Başkanımızın Dernek binamızda düzenlenen töreninden anılar… Ruhunuz Şad olsun…

Haberler

Bahar Kermesi

“ATATÜRK EĞİTİM BURSU ÖĞRENCİLERİ”miz yararına düzenlediğimiz Bahar Kermesi 8 MAYIS günü SHERATON OTEL-ANKARA da gerçekleştirildi. Katılımlarıyla destek veren tüm gönüllü dostlarımıza ve faal üyelerimize sonsuz teşekkürler…