Umurbey İlk Öğretim Okuluna Anasınıfı Bağışı
Derneğimizin 81. Kuruluş yılı anısına gerçekleştirdiğimiz, Milli Eğitim Bakanlığı ile çalıştığımız;
81 YIL, 81 İL, 81 ANASINIFI PROJEMİZ, Derneğimiz için çok heyecanlı, başarılı,bağışçılarımızı bizlerle çok iyi kaynaştıran, duygularımızın paylaşıldığı etkili bir çalışma olmuştu. Sözleşme Süresi 1 yıl olmasına rağmen 2 yılı aşkın bir zaman sonunda,Ülkemiz genelinde 178 Anasınıfı donanımımız, 3 Anaokulumuz yapıldı.
Derneğimizin 87. Yılını yaşadığı şu günlerde bize ulaşan bir bağışçımız ana okulu yaşlarında olan 2 kız evladı için anasınıfı donatmak istediğini, bir çok yere başvurmasına rağmen cevap alamadığını ve sosyal medyadan bizlere yönlendiğini ifade etti.
Bizlerde Sakarya/Geyve/ Umurbey İÖO Müdürlüğünün bizde bekleyen anasınıfı donanımı talebi ile bağışçımızın bu bağış isteğini buluşturduk ve “DERİN- DOĞA NAZLI ANASINIFI “nı hazırladık.
Köklü bir geçmişe sahip Derneğimizin çalışmaları her zaman diliminde, her ortamda , doğru adres ve doğru kişilerle buluşuyor.
Ne mutlu bize Sevgili Çalışma Arkadaşlarımız,
Ne mutlu size Değerli Bağışçılarımız…
Teşekkür ederiz sizlere….
Sevgili DERİN ve DOĞA ….
Ne şanslısınız ki, sizin yaşınızdaki arkadaşlarınıza bir sınıf armağan ettiniz. Anasınıfınızda sizin ve tüm arkadaşlarınızın ATATÜRK ‘ün izinde, CUMHURİYET’ in kazanımları ışığında okuması en büyük temennimizdir…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezinden “Pedallar Hayallere Dönsün” Projesi
“PEDALLAR HAYALLERE DÖNSÜN“ projemize katkı sağlayan, bisiklet bağışında bulunan, çocuklarımızın hayallerine ortak olan dostlarımıza teşekkür ederiz. İYİ Kİ VARSINIZ…
TYSD Genel Merkezimizin Gençlerimize Nutuk Armağanları
Tarihi Balıkesir Lisesi’nin 70 öğrencisini Ankara’ya ATA’mızın manevi huzuruna getiren Balıkesir Lisesi Derneği yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederiz. Öğrencilerimize NUTUK armağan ettik. Başucu kitabı olsun istiyoruz gençlerimize NUTUK… 24.10.2021
TYSD Genel Merkezimiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Akşam Yemeğinde Buluşmuştur
Bugün Genel Merkezimiz’ de çok kıymetli misafirlerimiz vardı ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimizle akşam yemeğinde buluştuk Aramıza yeni katılan öğrencilerimizle tanıştık, eski öğrencilerimizle hasret giderdik, karşılıklı sohbet ederek yemeğimizi yedik. Yönetim