TYSD Zonguldak Şubemizin Fidan Ekimi
Daha yeşil bir dünya için biz de fidanlarımızı diktik…
Diğer Yazılar
TYSD Zonguldak Şubemizin Anılarından
Anılarımızdan… 31 Ekim 1968 tarihli Sabah Gazetesi Şubemizin faaliyetlerini okuyucularıyla buluşturmuş. Bu özel haberi kendi arşivinde saklayan ve bizlere ulaştıran, yıllarca Derneğimize emek veren Sn. Cihan TARHAN’a teşekkür ederiz. 23.02.2021
TYSD Zonguldak Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96.yıl kutlamaları nedeniyle Vilayet önündeki törene katılarak çelenk koyduk… Bayramımız kutlu olsun.
TYSD Zonguldak Şubemiz Kültürel Gezi Gerçekleştirmiştir
10_13 Şubat tarihleri arasında düzenlediğimiz Kars Sarıkamış Gezimiz çok güzel geçti… Üye ve hayırseverlerimizin katkılarıyla gezimiz esnasında ziyaret ettiğimiz Kars Subatan Okulu öğrencilerine de armağanlar götürdük… Sağlıkla tekrarı dileklerimizle katılan