TYSD Yalova Şubesinin Maşukiye Kültür Gezisi
Sapanca Maşukiye kültür gezimize katılan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için…
Diğer Yazılar
TYSD Yalova Şubemiz…
91. Yılımız için ATAMIZA saygı ve şükranlarımızı sunduk. Belediye Başkanımızın eşlerinin katılımı ile kutlama yemeğimizde dostlarımızla biraraya geldik
TYSD Yalova Şubemizin Acı Kaybı
Derneğimize gönlüyle yıllarca hizmet veren Şubemiz Başkanlarından, değerli büyüğümüz Muzaffer KURTULMUŞ hanımefendiyi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başkanımıza Tanrıdan rahmet, sevenlerine ve TYSD Ailemize başsağlığı ve sabırlar dileriz. Başkanımızın mekânı cennet
TYSD Yalova Şubemizin Kültür Etkinliği
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına Müjdat Gezen’in yazdığı PERA MÜZİKALİ’ni dostlarımızla beraber izledik…