TYSD Van Şubesinin Mülk Köyü Ziyareti
Edremit İlçemizin Mülk köyüne gittik. Çocuklarımıza götürdüğümüz kitap, kırtasiye ve giysilerimizi okul müdürü ve muhtarımıza teslim ettik, öğrencilerimizin oyunlarını mutlulukla izledik.
Seneye buluşmak üzere sözleştik.
Diğer Yazılar
TYSD Van Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Heyetimize ve katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, başarılı ve bereketli bir dönem temenni ederiz. 26.02.2022
TYSD Van Şubemiz 580 Çocuğumuza Bot ve Mont Yardımında Bulunmuştur
2022 yılında başlattığımız “ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASI” çerçevesinde 580 çocuğumuza bot ve mont armağan ettik. Bostaniçi Mahallesinde ikamet eden 138 çocuğumuzun kışlık kabanlarını bizzat dağıtmanın huzur ve mutluluğunu yaşadık. İyi günlerde
TYSD Van Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz 2. Başkanı Dr. Fügen POLAT ve Derneğimizin üyesi sevgili eşi Eczacı Lütfü POLAT günlerdir covit 19 ‘u yenmek için savaş veriyorlardı. Ancak ne yazıkki bu gün Başkanımızın eşini kaybettik.Van’ın