TYSD Van Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan Ayı münasebetiyle bağışçılarımızın destekleri ve Şube imkanlarımızla 124 ailemize 3er kg kırmızı et yardımında bulunduk.
Afiyetle tüketilmesi dileklerimizle hayırlı ramazanlar, iyi bayramlar dileriz.
22.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Van Şubemizin Çocuklarımıza Giysi ve Bot Yardımı
Tatil öncesi 150 çocuğumuza kışlık giysi ve bot armağan ettik. Valimizin eşleri Sn. Meral BİLMEZ, okul yöneticileri, misafirlerimiz ve öğrencilerimiz beraberce güzel anlar yaşadık. Emek veren, katkı sağlayan yardım seven
TYSD Van Şubemiz Van’ın Enleri Ödül Töreninde “En Başarılı Sivil Toplum Kuruluşu” Seçilmiştir
Van İlimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da EN’lerini seçti. Van ‘ın Enleri Ödül Törenin’ de “EN BAŞARILI SİVİL TOPLUM KURULUŞU ” olarak TYSD VAN ŞUBEMİZ seçildi. Ödülümüzü törende
TYSD Van Şubemizden Öğrencilere Burs
Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Başkanı Sinan Atmaca, üniversite sınavlarında başarılı olan 9 kız öğrenciye burs sağladıklarını belirtti. Şubemizin çalışmalarına, burslu öğrencilerimize ve Derneğimize sayfalarında yer ayıran Vansesi Gazetesi’ne teşekkür