TYSD Van Şubemize Van Valimiz Sn. Mehmet Emin Bilmez’in Ziyareti
Van Valimiz Sn. Mehmet Emin BİLMEZ’in Derneğimize yaptığı ziyaret bizleri onurlandırdı.
Derneğimizi, projelerimizi konuştuk.
2019-2020 Eğitim Öğretim yılı açılışının TYSD VAN ANADOLU LİSE’mizde kendisinin katılımı ile gerçekleştirilmesi ricasında bulunduk.
Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Van Şubesi
“ Türkiye Yardımsevenler Derneği Van Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu “ öğrencilerine 141 adet kışlık bot ve kaban hediye ettik. Yönetim kurulumuz öğrencilerimize SEVGİMİZİ ve iyi dileklerimizi de götürdü bu
TYSD Van Şubemizin Çocuklarımıza Giysi ve Bot Yardımı
Tatil öncesi 150 çocuğumuza kışlık giysi ve bot armağan ettik. Valimizin eşleri Sn. Meral BİLMEZ, okul yöneticileri, misafirlerimiz ve öğrencilerimiz beraberce güzel anlar yaşadık. Emek veren, katkı sağlayan yardım seven
TYSD Van Şubemiz 22.Bölge Toplantısı’na Ev Sahipliği Yapmıştır
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ’mizin 22.Bölge Toplantısı 2/6 Haziran tarihleri arasında TARİH ve GÜNEŞİN ŞEHRİ VAN’ımız da gerçekleşti. Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’ın başkanlığında, Genel Sekreterimiz Gül BERK, Van Şb. Başkanımız Sinan