TYSD Üsküdar Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
Derneğimizin 95. Kuruluş yılı dolayısıyla TYSD Üsküdar Şubesi olarak, Genel Merkezimizin önderliğinde hazırlanacak Yemek Kitabı Projesine ‘İstanbul Pilavı’ ve ‘Güllaç’ ile katıldık.
Eskişehir Şubemizin gerçekleştirdiği organizasyonda yemeklerimizin görsellerini, tariflerini ve hikayesini içeren bilgileri paylaştık…
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
15.12.2022
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubesi Genel Kurulu
Üsküdar Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar, güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
TYSD Üsküdar Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Deprem dolayısıyla, burslu öğrencilerimiz arasına ihtiyaç sahibi 2 depremzede öğrencimizi aldık… Yine deprem dolayısıyla İstanbul ‘ a yerleşen bir ailemizin erzak ve ihtiyaçlarını tamamladık… Şubemizden her ay düzenli halk yardımı
TYSD Üsküdar Şubemiz 60. Yaşını Kutlamaktadır
TYSD’mizin 96 yıllık onurlu tarihinin 60 yılında var olmaktan, değerli bağışçılarımızla birlikte hizmet etmekten, hayatlara dokunmaktan, paylaşmaktan, iyi olmaktan, iyilik yapmaktan mutluyuz. 60. Yaşımızı kutlamaya hepinizi bekliyoruz. 60 yıldır bizden