TYSD Tokat Şubesinin Samsun Kültür Gezisi
Samsun’a düzenlediğimiz kültür gezimizde bizlerle olan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için…
Diğer Yazılar
TYSD Tokat Şubemizden Öğrencilerimize Eğitim Malzemeleri Armağanı
İnsanın sevdiği gönüllerde yer etmesini tüm şiirlerden üstün tutuyoruz biz. Çünkü mutlu ederek mutlu olmak bir yürek hüneri. Ve yüreğimizle yaptığımız her şey geri dönüp buluyor bizi. Teşekkür ederiz Şehit
TYSD Tokat Şubemizin Online Toplantısı
Yönetim Kurulu Toplantılarımızı online olarak gerçekleştiriyoruz. Kararlarımızı alarak, dışarıya çıkabilen arkadaşlarımızla hayata geçiriyor, yardımlarımızı ulaştırıyoruz. #evdekaltürkiyem #birilerivar #tysd
TYSD Tokat Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlar
Öğretmenler Günümüzü tüm misafirlerimiz ile kutladık. Bağışlarımız eğitime, yardımlarımıza aktarılacak. Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz. 25.11.2021