TYSD Tokat Şubesi Genel Kurulu
Tokat Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlar,yeni dönemde güzel çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Tokat Şubesi
İlimizde bulunan Şehit İbrahim Doğan Ortaokulunu ziyaret ettik. Hayırsever Nurten Tüzemen tarafından yapılan anasınıfımızda öğrencilerimizle keyifli zamanlar geçirdik.
TYSD Tokat Şubemizden Öğrencilerimize Eğitim Malzemeleri Armağanı
İnsanın sevdiği gönüllerde yer etmesini tüm şiirlerden üstün tutuyoruz biz. Çünkü mutlu ederek mutlu olmak bir yürek hüneri. Ve yüreğimizle yaptığımız her şey geri dönüp buluyor bizi. Teşekkür ederiz Şehit
TYSD Tokat Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlar
Öğretmenler Günümüzü tüm misafirlerimiz ile kutladık. Bağışlarımız eğitime, yardımlarımıza aktarılacak. Bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz. 25.11.2021