TYSD Tekirdağ Şubesi Öğrencileri Sevindirdi
Van/Çatak Cumhuriyet Ortaokulu’ ndan gelen talep üzerine ihtiyaç sahibi 39 kız, 39 erkek olmak üzere toplam 78 öğrenci için, bot ve giysi içeren 15 koli kargo ile gönderilmiştir.
Öğrencilerin botları, Deneri Hazır Giyim Ltd Şirketi adına Pınar-Mücahit Deneri tarafından derneğimize bağışlanmıştır. Diğer giysiler, Yönetim Kurulu, üyelerimiz ve yardım seven dostlarımızın desteğiyle temin edilmiştir.Yardım kolilerinin, kargo ile gönderim bedeli Burak Pullukçu tarafından karşılanmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Tekirdağ Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Tekirdağ Ramada Otelinin sahibi iş insanı Önder ERDOĞAN Beyefendi Cumhuriyet’imizin 98. kuruluş yılı anısına düzenlediği Cumhuriyet Balosunun gelirini * TYSD Tekirdağ Şubemize, * Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Tekirdağ Şubesine, *
TYSD Tekirdağ Şubesi Genel Kurulu
Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yeni dönemde şube arkadaşlarımıza başarılı çalışmalar diler, tüm arkadaşlarımızı kutlarız.
TYSD Tekirdağ Şubemizden Gönderilen Yardım Malzemelerinin Dağıtımı Elazığ Şubemizce Yapıldı
Bugün TEKİRDAĞ Şubemizce gönderilen 10 koli yardim malzemesinin Mustafapaşa, Kızılay ve Karşıyaka mahallelerinde bulunan çadırlarda bulunan vatandaşlarımıza dağıtımını gerçekleştirdik. Ayrıca annesiyle birlikte enkazdan yaralı kurtulan 14 yaşındaki KERİM İNCE ‘yi