TYSD Tekirdağ Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir ALBAYRAK Şubemizin Yönetici ve Üyelerine kutlama yemeği vermiştir. Süleymanpaşa Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri derneğimizi ziyaret etmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Tekirdağ Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Bu Ramazanda 115 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık… TYSD TEKİRDAĞ ŞUBESİ olarak bağışlarınızı 115 aileye, aile başına 200 tl’lik erzak kartı olarak dağıttık… Tüm bağışçılarımıza minnet duygularımızla teşekkür eder, saygılar sunarız.
TYSD Tekirdağ Şubesi Ramazan Ayı Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı gıda yardımlarını hazırlamıştır.
TYSD Tekirdağ ve Bakırköy Şubelerimiz Elele
Şubelerimiz elele verdiler, VAN’a uzandılar… Emeği geçen, katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz… Sevgili Öğretmenimiz çocuklarımız sizlere emanet…. güle güle kullanın sevgili çocuklar…