TYSD Soma Şubesi’nden Köy Öğrencilerimizi Sevindiren Yardım
Soma Şubemiz ve Soma Kaymakamlığı, Soma Bayat İlköğretim okuluna giyim ve kırtasiye yardımında bulunmuştur.
Dernek yöneticileri ve Soma Kaymakamı Mehmet Altıntaş’ın eşi Ayşe Altıntaş ile dağıtılan hediyeler, okul müdürünü, öğrenci velileri ve öğrencileri çokça mutlu etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde dostlarımızla beraber olduk. Kaymakamımızın eşleri Sn. Ayşe ALTINTAŞ’a, Belediye Başkanımız ve eşleri Sn. Ali – Türkan TÜLUP’a, siyasi parti temsilcilerine ve Soma’nın yardım seven ailesine teşekkür ederiz…
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Zafer Bayramımız’ı kutlamak üzere ATAMIZ’ ın huzurunda idik.. Nice 100. yıllara 30.08.2022
TYSD Soma Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. Yıldönümünde Atamızı saygı, sevgi, özlem ve minnetle andık. Ruhun şad olsun Atam. Son nefesimize kadar izindeyiz.