TYSD Soma Şubesi
91. Yılımızı üyelerimiz ve dostlarımızla kutladık.
Başarılı,bereketli,beraberce yaşanacak nice yıllar diledik..
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz
91. Kuruluş yılımızda ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk. Soma Belediye Başkanımız , protokol üyeleri , tüm partilerin temsilcileri , üyelerimiz birlik ve beraberlikle nice yıllara TYSD temennisinde bulunduk…
TYSD Soma Şubemiz Gençlerimizin Mutluluğuna Ortak Oldular
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak yuva kurmak isteyen genç çiftimizin gelinlik ve çeyiz ihtiyaçlarını temin ettik… Tüm üyelerimize ve yardım seven dostlarımıza çok teşekkür eder, gençlerimize ömür boyu
TYSD Soma Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan ayında hayır sever dostlarımızın katkılarıyla erzak kolilerimizi ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor, çocuklarımıza bayram giysileri armağan ediyoruz. Bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. 19.04.2021