TYSD Soma Şubesi
Yeni ve eski üyelerimizi tanıştırmak amacıyla düzenlediğimiz kahvaltımıza katılan tüm üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemizin 8 Mart Kutlaması
Hayatın her anında emeği olan kadınlarımızın Kadınlar Gününü Atatürk anıtına çelenk sunumu yaparak saygı, sevgi ve minnetle kutladık. Bizleri yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız Sn. Ali Tulup’a, dernek temsilcilerine, üyelerimize
TYSD Soma Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. Yıldönümünde Atamızı saygı, sevgi, özlem ve minnetle andık. Ruhun şad olsun Atam. Son nefesimize kadar izindeyiz.
TYSD Soma Şubemizin İhtiyaç Sahiplerine Yardımları
Ramazan Ayı öncesi daha çok ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için, maske mesafe hijyen kurallarına uyarak ramazan yufkalarımız yapıldı ve siparişler sahiplerine ulaştırıldı. Bereketle, sağlıkla, hayırla tüketilmesini dileriz. 04.04.2021