TYSD Soma Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan sebebiyle hayırsever bağışçılarımızın desteğiyle ilk parti gıda kolilerimizin dağıtımına başladık.
Afiyetle tüketilmesi temennilerimizle Hayırlı Ramazanlar dileriz.
02.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD’ mizin 96. Kuruluş Yıldönümünü üyelerimiz ve dostlarımızla kahvaltıda kutladık. Bizi yalnız bırakmayan üyelerimize ve yardım seven dostlarımıza çok teşekkür ederiz Birlikte nice yıllara. 20.02.2024
TYSD Soma Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde dostlarımızla beraber olduk. Kaymakamımızın eşleri Sn. Ayşe ALTINTAŞ’a, Belediye Başkanımız ve eşleri Sn. Ali – Türkan TÜLUP’a, siyasi parti temsilcilerine ve Soma’nın yardım seven ailesine teşekkür ederiz…
TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Bebeğimiz Kaan Efe Şanal için Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
Ayvalık, Cunda, Altınoluk ve Akçay Kültür Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve gelirini SMA Tip 1 hastası bebeğimiz Kaan Efe ŞANAL’ın yardım hesabına aktardık… Şifa dileklerimizle. 20.06.2022