TYSD Soma Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde dostlarımızla beraber olduk.
Kaymakamımızın eşleri Sn. Ayşe ALTINTAŞ’a, Belediye Başkanımız ve eşleri Sn. Ali – Türkan TÜLUP’a, siyasi parti temsilcilerine ve Soma’nın yardım seven ailesine teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubesi Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
Soma Şubemiz, Pancar Parkta gerçekleştirilen, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Örgütlerinin katılımı ile oluşturulan “Soma Üreten Kadınlar Birliği ” 5-8 Mart tarihleri arasında düzenlenen “8 Mart Dünya Kadınlar
TYSD Soma Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Ali TULUP beyefendiye makamında kutlama ziyaretinde bulunduk. Başkanımız sosyal medya hesabında ziyaret haberimizi paylaştı, kendilerine teşekkür eder, başarılar dileriz…
TYSD Soma Şubemizin Kültür Gezisi
Bursa-Mudanya kültür gezimize her zaman olduğu gibi, destek veren Belediye Başkanımız Sn. Ali TULUP’a, bizimle yola çıkan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için…