TYSD Soma Şubemiz
91. Kuruluş yılımızda ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk. Soma Belediye Başkanımız , protokol üyeleri , tüm partilerin temsilcileri , üyelerimiz birlik ve beraberlikle nice yıllara TYSD temennisinde bulunduk…
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Depremzede Ailelerimize Erzak Kolisi Yardımında Bulunmuştur
Depremzede ailelerimize ziyarete gittik. Erzak kolilerimizi, çocuklarımıza bayram kıyafetlerini, nakit desteklerimizi sağlık dileklerimizle sunduk. İhtiyaçlı ailelerimize ramazan yardımlarımızı ulaştırdık. Bağışçılarımıza, derneğimizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. 14.04.2023
TYSD Soma Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Cumhuriyetimizin 98. yılını büyük bir coşkuyla kutladık… NİCE 98 YILLARA. 30.10.2021
TYSD Soma Şubemizin 100 Ailemize Erzak ve Nakdi Yardımları
Üyelerimizin ve bağışçılarımızın katkılarıyla Ramazan Ayında; İhtiyaç sahibi 100 ailemize erzak ve nakdi yardım yaptık 30 çocuğumuza bayramlık kıyafet ve ayakkabı alarak armağan ettik… Tüm emek veren bağışçılarımıza teşekkür eder,