TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Kaan Efe Bebeğimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimiz ve misafirlerimizle Ayvalık, Cunda Adası, Altınoluk, Akçay gezisi gerçekleştirdik ve gezimizden elde ettiğimiz bağışı SMA Tip 1 hastası Kaan Efe bebeğimizin tedavisi için hesabına gönderdik…
Şifa dileklerimizle tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.
10.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Cumhuriyetimizin 98. yılını büyük bir coşkuyla kutladık… NİCE 98 YILLARA. 30.10.2021
TYSD Soma Şubemizin 8 Mart Kutlaması
Hayatın her anında emeği olan kadınlarımızın Kadınlar Gününü Atatürk anıtına çelenk sunumu yaparak saygı, sevgi ve minnetle kutladık. Bizleri yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız Sn. Ali Tulup’a, dernek temsilcilerine, üyelerimize
Soma Şubemizin Maden Felaketi Sonrası Çalışmaları
Şubemiz elim bir maden kazasında kaybettiğimiz 301 madencimizin anısına lokma döktürerek dağıtmıştır. Nur içinde yatsınlar… SOMA ŞUBEMİZİN çalışkan, gönlü büyük, fedakar arkadaşları, genel merkez ve şubelerimizce toplanan yardımın ulaşacağı ailelerin