TYSD Söke Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak amacıyla Aydın Adnan Menderes Müzesi, Çakırbeyli Köyü Organik Yiyecek İçecek Pazarı ve Aydın Arkeoloji Müzesine gezi düzenledik.
Bizimle beraber olan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle.
02.12.2022
Diğer Yazılar
TYSD Söke Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kültürel Gezisi Düzenlemiştir
Üyelerimiz, bağışçılarımız ve misafirlerimizle birlikte Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK anaokulunun yapımına katkıda bulunmak amacıyla Bodrum Gezisi düzenledik. Bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle. 24.04.2024
TYSD Söke Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik… Başta Divan Heyeti olmak üzere katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, başarılı bir çalışma dönemi dileriz. 09.02.2022
TYSD Söke Şubemize Gerçekleştirilen Önemli Ziyaret
Çeltikçi Mahallesi Kadın Muhtar Adayı Sevim BAFALI Şubemizi ziyaret ederek; Başkanımız Remziye ÖZBAŞLI, Şube Sekreterimiz Halise KÖSTEM, Sayman Hatice Ergül ŞENYÜZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Demet ÇINAR ile karşılıklı bilgi