TYSD Söke Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kültürel Gezisi Düzenlemiştir
Üyelerimiz, bağışçılarımız ve misafirlerimizle birlikte Antakya Kuzeytepe TYSD ATATÜRK anaokulunun yapımına katkıda bulunmak amacıyla Bodrum Gezisi düzenledik.
Bizimle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle.
24.04.2024
Diğer Yazılar
TYSD Söke Şubemize Gerçekleştirilen Önemli Ziyaret
Çeltikçi Mahallesi Kadın Muhtar Adayı Sevim BAFALI Şubemizi ziyaret ederek; Başkanımız Remziye ÖZBAŞLI, Şube Sekreterimiz Halise KÖSTEM, Sayman Hatice Ergül ŞENYÜZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Demet ÇINAR ile karşılıklı bilgi
TYSD Söke Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan erzaklarımızı bağışçılarımızın desteği, SÜPER BIRLİK MARKET çalışanlarının yardımı; ayrıca Birlik Matbaası Zeki YAVAŞ’ ın katkılarıyla hazırlayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Afiyetle tüketilsin. 29.03.2022
TYSD Söke Şubemiz Denetimleri Başarıyla Geçti
Şube Başkanımız Remziye Özbaşlı ve Şube Sekreterimiz Halise Köstem’in hazır bulundukları rutin denetimimiz sorunsuz geçmiş ve başarıyla tamamlanmıştır… Sağlıklı günlerde buluşmak temennilerimizle.