TYSD Salihli Şubemizin İftar Yemeği
Asker ve polis şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu, onları unutmadığımızı hissettirebilmek adına iftar yemeğimizde bir aradaydık… Duygulu, hüzünlü ama bir o kadarda mutlu ayrıldılar iftarımızdan…
Sayın Kaymakamımız Levent KILIÇ, Emniyet Müdürümüz Sayın BAŞARAN, Cumhuriyet Başsavcımız Hasan UĞURLU, Askerlik Şubesi Başkanı Asteğmen Onur YİĞİTOĞLU da iftarımıza katılarak ailelerimizin ve bizlerin yanında oldular… Teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Değerli bağışçılarımızın ve sevgili gönül dostlarımızın destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimize alışveriş çeklerimizi ulaştırdık… İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte bizlerin yanında olan bağışçılarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyoruz… 21.04.2021
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
100 ailemizin mutfaklarına katkı sağladık, Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin bayram harçlıklarını dağıttık. Çevremizin mutlu olmalarını sağlayan, Derneğimizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. 25.03.2024
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayımızın bereketi ile 100 ailemize alışveriş çeki verdik. Deprem bölgemize giysiler gönderdik. Salihli’ye gelen 5 depremzede ailemizin ev eşyalarını alarak tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Öğrencilerimize bursları ile beraber bayram harçlıklarını