TYSD Polatlı Şubesi
ATAMIZIN aramızdan ayrılışının 81. yılında Cumhuriyet Meydanı ve Kültür Merkezindeki anma törenlerine katıldık.
Ruhun Şad Olsun ATAM…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayında deprem bölgesine yaptığımız giysi, battaniye, kefen, hijyen ve ihtiyaç malzemelerinin yanısıra 6 palet içme suyu gönderilmiş, Polatlı’ ya yerleşen 8 ailenin ihtiyaç duyduğu ev eşyaları temin edilip evleri
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için düzenlediğimiz, coğrafyasına hayran kaldığımız Tunceli-Kemaliye-Elazığ Kültür gezisinde bizimle birlikte olan ve destekleyen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 30.10.2023
TYSD Polatlı Şubemizin Çocuklarımıza Kaban, Bot, Atkı ve Bere Armağanları
Çocuklarımız üşümesin diye, İlçemiz Esentepe Ortaokulu’ndaki 50 çocuğumuzun kaban ve botları ile, atkı ve berelerini; Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndaki 62 çocuğumuzun da atkı ve berelerini hediye ettik. Sağlıkla, güle güle kullansınlar…