TYSD Pendik Şubesi Ramazan Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı gıda yardımını gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Pendik Şubesi Genel Kurulu
Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile tamamladı.. Yeni çalışma döneminin ilk toplantısını gerçekleştirdi ve bu günü bir fotoğraf ile bizlerle paylaştı… Arkadaşlarımızı kutlar, başarılar dileriz.
Pendik Şubesinden Muharip Gaziler Derneği’ ne Bağış
4 Akülü sandalye bağışını gerçekleştiren şubemiz, bu yardımın yapılması için bağışta bulunan hayırsever üyelerine ödüllerini takdim etmişlerdir. Katkı sağlayan tüm yardım seven dostlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Pendik Şubemizin Kültür Gezisi
Üyelerimizle FAS’ın mistik havasını solumak, dostluğumuzu pekiştirmek için çok güzel bir kültür gezisini gerçekleştirdik… Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz, sağlıkla yeni keşiflere…