TYSD Ordu Şubemizden Bağış
Ordu valimizin Eşine nezaket ziyaretinde bulunan şubemiz, Akkuş Salman Beldesi Kargı Ferhat İlköğretim Okulu’na giyim yardımı ve nakdi bağış yardımında bulunmuştur.
Diğer Yazılar
Niğde’de Dünya Kadınlar Günü Paneli
Şubemiz Niğde üniversitesinin düzenlediği 8 Mart Dünya kadınlar günü paneline davet edilmiş. Panele Şube başkanı Gülbün ALTAN ve yönetim kurulu üyesi Ayzin YÜCEER anneleri ile beraber konuşmacı olarak katılmış derneğimizi
TYSD Adana ve Ordu Şubelerimiz 12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinliğinde
Biz ne güzel, ne büyük bir aileyiz. Ordu Şubemiz “12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı” için Adana’mıza ve Şubemiz standına misafir oldular. Teşekkür ederiz, sağlıkla yeni buluşmalar için sözleştik… 19.04.2024
Şubemizin 83. Kuruluş Yılımızı Kutladık
Şubemiz 83. kuruluş yılımızı kutlamak için düzenlediği gecede, derneğimize katkı sağlayan bağışçılarımızı ödüllendirmiştir. Şubemiz anasınıfı açılışını gerçekleştirmiştir.