TYSD Niğde Şubemiz Yeşilburç Köyü Denee Kadın Kooperatifini Ziyaret Etmişlerdir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Niğde Şubesi olarak Yeşilburç Köyü Denee Kadın Kooperatifini ziyaret ettik.
Yeni faaliyete geçen bir kooperatif olarak çok güzel işlere imza attıklarını görerek gurur duyduk.
Yolları açık olsun
26.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Niğde Şubemiz Anneler Gününü Kutlamıştır
Değerli üyelerimiz ve bağışçılarımızla Anneler Gününü kutladık. Yüreğinde anne sevgisi, merhameti ve sabrı taşıyan tüm kadınlarımızın günü kutlu olsun. 14.05.2024
TYSD Niğde Şubemiz Öğrencilerimize Oyuncak Bağışında Bulunmuştur
İlimiz Aktaş Kasabası Şehit Yüksel Kabaca İlkokulu öğrencilerinin etkinlik saatlerinde oynamaları için Mangala Oyunları ve Satranç Takımları alarak hediye ettik, keyifle oynasınlar. Bizleri her zaman destekleyen üye ve bağışçılarımıza çok
TYSD Niğde Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutladı
Büyük Zaferimizin 99. yıldönümünde Bağımsızlık mücadelesi veren bu vatanı vatan yapan Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm kahramanları saygı, özlem ve minnetle anıyoruz… 30 Ağustos