TYSD Niğde Şubemiz 65 Kişiye Maddi Yardım Sağlamıştır
TYSD Niğde Şubesi olarak 37 öğrenci, 28 aile olmak üzere toplam 65 kişiye 500 ‘er TL Ramazan yardımında bulunduk.
Yönetim Kurulu olarak üyelerimize ve yardımları ile bize destek olan bağışçılarımıza çok teşekkür eder, Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlıklı günler dileriz.
30.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Niğde Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
Derneğimizin 92.yılında ATA’mıza çelengimizi sunduk. Yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurulumuzla pasta keserek yeni çalışma dönemimizi başlattık. NİCE YILLARA…
TYSD Niğde Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Niğde Kent Konseyi 1.Olağan Genel Kurulu’na davet üzerine katılan Şube Başkanımız Serap ERELLİ Yürütme Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Şubemiz ve Niğde’miz için hayırlı olsun. 03.02.2022
TYSD Niğde Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Niğde Şubesi olarak bugün 16. tabletimizi uzaktan eğitime katılamayan ilköğretim 1. sınıf öğrencisi çocuğumuza hediye ettik… Başarılar diliyor, bizi destekleyen her daim yanımızda olan üyelerimize ve